Biała klasyka

Biały kolor jest uniwersalny. Wspaniale sprawdza się zarówno w aranżacji pokoi, jak i pomieszczeń typu kuchnia czy łazienka. Ma właściwości powiększające optycznie przestrzeń, co jest szczególnie cenne w przypadku małej łazienki w bloku. Biała łazienka to klasyka najwyższego gatunku. Białe wcale nie musi znaczyć nudne. Czysta forma białej łazienki to kwintesencja minimalizmu. Zachęca swoją prostotą i lekkością. W minimalistycznej łazience nie ma zbędnych przedmiotów. Wszystko jest schowane za białymi, satynowymi frontami cicho domykanych szafek.

Relaksująca biel łazienki

Dzięki zastosowaniu bieli, nawet zwykła łazienka przeistacza się w prawdziwą strefę relaksu i komfortu. W tak urządzonej łazience zregenerujesz się po męczącym dniu. Wyjątkowego klimatu nadadzą temu wnętrzu świeczki, w dużej ilości i zróżnicowanej wielkości. Kilka płatków róży w narożnej wannie z hydromasażem sprawi, że przeniesiesz się w świat niczym niezmąconej harmonii. Tego właśnie potrzeba przed snem – wyciszenia i uspokojenia, by rano móc poczuć się pełnym energii do działania.

Rankiem, biała łazienka przywita Cię łagodną, nienachalną barwą. Niedobudzone jeszcze oczy, przed poranną kawą, napotkają delikatną, jasną przestrzeń. Docenisz to bardzo, gdy czasem przyjdzie Ci spędzić noc u znajomych, gdzie po gorączce sobotniej nocy, będziesz zmuszony o poranku skorzystać z łazienki, w której dominować będzie soczysty oranż na błyszczących kaflach. To zderzenie może być bolesne w skutkach.

Więcej inspiracji na nietuzinkową, skąpaną w bieli łazienkę znajdziecie pod adresem: https://www.magnatfarby.pl/ekspert-radzi/biala-lazienka-modna-klasyka-w-2017-roku.

Prywatne białe SPA

By uniknąć podobnych błędów, urządzając łazienkę, musimy przemyśleć wiele szczegółów. Jaki styl, jakie meble, a przede wszystkim jaki kolor wybrać? Ważne, by poszczególne elementy współgrały ze sobą i tworzyły spójną całość. Aby łazienka nie była porywem chwilowej mody, lecz miejscem ponadczasowym. Klasycznie zaaranżowana, będzie idealnie spełniać swoją rolę i zadowoli swym wyglądem wszystkich domowników. Jeśli komuś brakować będzie koloru, zawsze może dołożyć ręcznik w intensywnym odcieniu. Zaletą białej łazienki jest to, że jest elastyczna i skora do przyjęcia dodatków kolorystycznych. Nie zaburzy to jej klasycznej powagi i elegancji.

Dodaj opinię