Wynajem mat podłogowych, wynajem mat wejściowych stapol.pl

W języku polskim jest takie powiedzenie, które mówi, że „nie szata zdobi człowieka”. Jednak pierwszą rzeczą, na którą ludzie zwracają uwagę jest to jak wyglądamy oraz jak jesteśmy ubrani. Pierwsze wrażenie jest ważne, jeśli nie najważniejsze jeśli chodzi o budowanie relacji. Tak samo jest z klientem. Osoba wchodząca do budynku firmy, która widzi, że podłoga przy wejściu jest brudna, uszkodzona i ewidentnie nikt się nią nie zajmuje tak jak powinien, nie będzie pozytywnie nastawiona do współpracy. Aby uniknąć takich sytuacji, trzeba zadbać o odpowiedni wygląd wejścia lub recepcji. Tutaj z pomocą przychodzi firma https://stapol.pl/ , która posiada w swojej ofercie wynajem mat wejściowych. Jest to wygodny i efektywny sposób, aby zadbać o to jak wygląda wnętrze budynku.

Jak działają maty oraz jak wygląda wynajem?

Maty wejściowe są formą ochrony podłogi przed zabrudzeniami i uszkodzeniem. Wyłożenie nimi powierzchni powoduje, że nawet w przypadku złej pogody, błota, śniegu i deszczu, ta pozostanie czysta i nie zepsuje wizerunku firmy w oczach potencjalnych klientów. Metr kwadratowy maty podłogowej jest w stanie zatrzymać do 4 kilogramów brudu oraz aż 6 litrów błota. Produkt jest zbudowany z antypoślizgowego spodu, który zapewnia to, że mata nie będzie zmieniać swojej pozycji podczas chodzenia po niej. Zawarte w niej włókna nylonowe wchłaniają cały brud, wodę i błoto, które dzięki temu nie brudzą butów oraz podłogi. Firma STAPOL w swojej ofercie posiada możliwość wynajmu takich wykładzin do swojej firmy. Cały proces jest prosty. Klient korzystający z produktów jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za wynajem, serwis, pranie oraz obsługę. Nie ma innych obowiązków ciążących na osobie wynajmującej. Jest to bardzo proste i skuteczne, aby odmienić wygląd wejścia do budynku.

Jakie maty firma STAPOL posiada w swojej ofercie?

Marka STAPOL oferuje klientowi wiele rodzajów mat wejściowych do wyboru. Są to między innymi powierzchnie absorbujące, maty BHP lub modele ze specjalnymi włóknami poliamidowymi. STAPOL podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Produkty są każdorazowo dopasowywane do posadzki, kształtu podłogi oraz mogą być personalizowane pod względem koloru, aby podłoga pasowała do reszty wnętrza w budynku osoby wynajmującej. W ofercie są również całe systemy mat, które mają za zadanie pokryć wyjątkowo duże powierzchnie takie jak magazyny, albo większe sale. Tego typu ochrona powierzchni będzie również dobrym rozwiązaniem w innych miejscach w budynku. Nie tylko przy wejściu lub recepcji. Produkty firmy STAPOL doskonale spełnią swoją funkcję w pobliżu blatów kuchennych, obok automatów z przekąskami lub kawą, wejścia do windy, przed schodami lub otwartej przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku pracowników. 

 Więcej o ofercie znajdziesz na : https://stapol.pl/uslugi/wynajem-mat-wejsciowych

Wyłożenie podłogi w budynku firmy jest w stanie nie tylko zwrócić uwagę potencjalnego klienta albo partnera biznesowego na wygląd wnętrza, ale też ułatwi dbanie o czystość. Maty absorbują dużo brudu, błota i wody, co ułatwia pracę dla ekip sprzątających. A na osobie, która wyrazi chęć wynajmu ciąży jedynie obowiązek zapłaty. Serwis, wymiana oraz pranie produktów leży po stronie firmy STAPOL.

Dodaj opinię